1 2 3 4 5 6 7 8
 

Strona internetowa

Strona znajdująca się pod adresem http://www.perfect.art.pl jest własnością Mariusa Lenarczyka i Fan Clubu Adrenalina

Fan Club Adrenalina:

  • Marius Lenarczyk

Projekt graficzny, webmastering techniczny, prace programistyczne:

  • Marius Lenarczyk

Opracowanie i webmastering:

  • Marius Lenarczyk

© 2004 - 2022 All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zakaz wykorzystywania i kopiowania opublikowanych materiałów bez zgody autora strony.

Na podstawie Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., publikator: Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631 oświadczam, że wszelkie prawa do publikowanych przeze mnie materiałów należą wyłącznie do mnie i nie udzielam zgody na wykorzystywanie moich materiałów do jakichkolwiek celów bez mojej zgody.

Odnośniki (linki) do innych stron

Autor strony nie odpowiada za informacje zawarte na innych stronach, a których adresy i odnośniki (linki) umieszczone są na jego stronie. Odwiedzający wchodzi na inne strony, jak i na stronę autora, na własną odpowiedzialność. Za nieporozumienia związane z przekazem i zrozumieniem informacji na innych stronach, a których adresy i odnośnki (linki) znajdują się na jego stronie, autor nie odpowiada, a jedynie autorzy tychże stron.

Autor strony nie ponosi odpowiedzialności za spam i wiadomości przesyłane e-mailem, a dotyczące jego strony i płyt CD, gdyż nie prowadzi on takiej działalności. Wszelki spam i reklamy niniejszej strony wysyłane z innego adresu e-mailowego niż podany na stronie nie są dziełem autora.

Strona zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych, nad którymi nie mam kontroli. Dlatego nie biorę żadnej odpowiedzialności za ich treść. Operator lub operatorzy są zawsze odpowiedzialni za zawartość tych stron.

 

 

Nadesłane materiały

Część zamieszczonych materiałów w naszym serwisie została nadesłana przez Fanów. Jeśli znajdziesz tu jakieś materiały naruszajace prawa autorskie prosimy o kontakt. Dany element zostanie usunięty, ewentualnie po uzyskaniu zgody autora/ki ponownie umieszczony na stronie.

Fan Club Adrenalina dziekuje za nadesłane materiały. Jednocześnie informujemy, iż osoby przekazujące nam wszelkie materiały wyrażają równocześnie zgodę na ich zamieszczanie, przetwarzanie oraz rozpowszechnianie w naszym serwisie internetowym.

RODO

Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”). RODO obowiązywać będzie w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce i wprowadza szereg zmian w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.

Uprawnienia


Zgodnie z RODO przysługują Państwu następujące uprawnienia wobec danych i ich przetwarzania przez nas:

-  jeśli udzielili Państwo zgody na przetwarzanie danych można ją w każdej chwili wycofać.

- macie Państwo również prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzani danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – GIODO.

Uprawnienia powyższe przysługują także w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez administratora.
 

Chat i forum

Fan Club Adrenalina nie odpowiada ze treści zamieszczane w działach "Czat" oraz "Forum".

Linkuj się do nas

 

 

Perfect -www.perfect.art.pl


kod do wklejenia:

 
<a href ="http://www.perfect.art.pl" target="_blank">
<img src="http://www.perfect.art.pl/baner/baner2.gif"
width="400" height="40" border="0" alt=Perfect - www.perfect.art.pl></a>

  

Perfect -www.perfect.art.pl

 

kod do wklejenia: 
 
<a href="http://www.perfect.art.pl" target="_blank">
<img src="http://www.perfect.art.pl/baner/baner1.gif" width="250" height="50" border="0" alt=Perfect - www.perfect.art.pl></a>

 

 

 

Facebook

©2004-2024 Marius Lenarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.