1 2 3 4 5 6 7 8

Menu Fan Club

Subskrypcj@

e-mail 
imię i nazwisko 
subscribe to: 
 
 

 

 

 

Fan Club "Adrenalina"

W programie "Świat się kręci" (TVP1 12.02.2015) Perfect otrzymał od Fan Clubu Adrenalina "Platynową Płytę" za 35 perfekcyjnych lat!!!

 

stara_leg.jpg

stara legitymacja (wycofana)

nowa_leg.jpg

nowa legitymacja (wycofana)


e-Fan Club "Adrenalina"

 

Prowadzimy działalność typowo informacyjną która ma na celu przekazywanie Fanom rzetelnych i wiarygodnych informacji o działalności fonograficznej, wydawniczej i koncertowej zespołu Perfect.

Ponadto poprzez  wspólne wyjazdy na koncerty zespołu, organizowanie zlotów fanów, spotkania z zespołem itd. Fani mają możliwość wzajemnego zapoznania się, a być może nawet i nawiązania przyjaźni na bazie wspólnego zainteresowania twórczością zespołu Perfect.

Fan Club Adrenalina nie pobiera składek członkowskich.

Ważne: Jednym z warunków członkostwa w FC "Adrenalina" jest bieżący kontakt emailowy z każdym fanklubowiczem. W przypadku braku takowego kontaktu (np. jeśli nie zostaliśmy przez fanklubowicza poinformowani o zmianie maila kontaktowego) osoba taka zostanie skreślona z listy FC bez możliwości ponownego wpisania na listę.  FC "Adrenalina" zastrzega sobie prawo do anulowania przynależności do FC. Informujemy zarazem, iż członkowie FC "Adrenalina"  nie posiadają extra przywilejów w stylu wejścia na zaplecze (Backstage) zespołu Perfect  itp.
 
Jeżeli jesteś fanem zespołu Perfect z krwi i kości i po usłyszeniu dźwięków zespołu Perfect podnosi Ci się Adrenalina to powineneś dołączyć do naszego FC!


Aby zostać przyjętym do Fan Clubu Adrenalina należy wypełnić Formularz FC oraz zapisać się do Subskrypcji / Newslettera (na głównej stronie).

Podziękowania dla:


wszystkich którzy przyczynili się do powstania naszej strony internetowej oraz wspomagali i wspomagają w jakikolwiek sposób działalność Fan Clubu Adrenalina.

Marius Lenarczyk

©2004-2019 Marius Lenarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Odtwarzacz Multimedialny [#]